Desertinės veislės

Agat Donskoj ((Zaria severa x Dolores) x Russkij rannij)
Ajvaz (K-1) (Moldova x Cardinal)
Alden (Ontario x Gros Guillaume)
Aliošenkin (K-1) (Madeleine Angevine x desertinių veislių žiedadulkių mišinys)
Alwood (Fredonia x Athens)
Arkadija (K-1) (Moldova x Cardinal)
Armalaga (Armlong x Malaga)
Aročnyj (T5C) (Intervitis Magarača x Družba)
Beževyj (Talisman x Augustin)
Birutė (tarprūšinis hibridas)
Concord (V.labrusca O.P.)
Čiornyj rannij (Severnyj rannij x Muskat VIRa)
Dangė (tarprūšinis hibridas)
Dvietes Zila (Vitis labrusca)
Einset Seedless (Fredonia x Canner Seedless)
Esther (Eger 2 x Magaracsi csemege)
Festivee (Alden x Verdelet)
Gailiūnė (tarprūšinis hibridas)
Gailiūno besėklė (tarprūšinis hibridas)
Gailiūno Šasla (tarprūšinis hibridas)
Glenora (Ontario x Kišmiš čiornyj)
Interlaken (Ontario x Sultanina)
Jubileinyj Novgoroda (Russkij Konkord x Malingre Precoce)
Juodkrantė (tarprūšinis hibridas)
Juodupė (tarprūšinis hibridas)
Juvendana (tarprūšinis hibridas)
Lakemont (Ontario x Sultanina)
Lidija (Isabella O.P.)
Liepsna (tarprūšinis hibridas)
Lietuvos Saulė (kilmė nežinoma)
Muromec (Severnyj x Pobeda)
Muscat Verde (kilmė nežinoma)
Muskat Mramornyj (kilmė nežinoma)
Nero (Villard Blanc x Gardonii)
Ontario (Winchell x Diamond)
Palanga (tarprūšinis hibridas)
Palatina (Villard Blanc x Vynuogynų karalienė)
Reliance (Ontario x Suffolk Red)
Rusbol (K-1) (Villard Blanc x Sverchrannij bessemiannyj)
Schuyler (Zinfandel x Ontario)
Selė (tarprūšinis hibridas)
Stela (tarprūšinis hibridas)
Suffolk Red (Fredonia x Kišmiš čiornyj)
Suvenir Vaskovskogo (tarprūšinis hibridas)
Svaja (tarprūšinis hibridas)
Swenson Red (Minnesota 78 x Seibel 11803)
Šachtior (K-1) (Guzal Kara x Villard Blanc)
Talisman (CR-2) (Frumoasa Albe x Vostorg)
Teresa (tarprūšinis hibridas)
Tigin (CR-2) (Muskat Jantarnyj x SV 20-473)
Viktorija (K-1) ((V.vinifera x V.amurensis) x SV 12-304)
Vineland 64035 (Alden x Joannes Seyve 23-416)
Vineland 68021 (Festivee x Illinois 5-1)
Vineland 68042 (Festivee x Vineland 52084)
Vostorg ((Zaria severa x Dolores) x Russkij rannij)
Vostorg čiornyj ((Zaria severa x Dolores) x Russkij rannij)
Zalo perlas (Eger 2 x Csaba gyoengye)
Zilga (Smuglianka x Dvietes Zila ir Jubileinyj Novgoroda žiedadulkių mišinys)